WEB TASARIM

Web Tasarım | Responsive Design

Web Tasarım | Responsive Design

Kurumsal ve Kişisel Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımda hedef kitlenin veya son kullanıcıların hedeflenen içeriğe hızlı ve kolayca ulaşması için web tasarım yapılırken web sayfalarının yazılım ve tasarımı fonksiyonel ve doğru bir biçimde yapılandırılmalıdır.

Localveri yazılım ve web tasarım firması izmir alsancak’ta gelişmiş tasarım ve yazılım altyapısı ve de uzman kadrosu ile firmaların kurumsal yapılarına uygun, yenilikçi, etkileyici, hızlı ve dinamik internet siteleri üretmektedir.

Web tasarım ve mobil uyumlu web sitesi ihtiyaçlarınız için en doğru adrestesiniz.
Mobil cihaz sayısı her geçen gün artıyor. Web sitenizi mobil uyumlu olacak şekilde tasarlamak sayfalarınızın bütün cihazlarda iyi performansla çalışmasını sağlayacaktır. Mobil uyumlu web sitesi ile sitenizin tüm cihazlarda aynı kalitede ve performansta görüntülenmesini sağlıyor, web tasarım hizmetimiz ile; firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi %100 yansıtan, mobil uyumlu, kusursuz bir web sitesi tasarımını size sunuyoruz.

Profesyonel web tasarım ajansı hizmetleri

Dijital alanda rakiplerinizin hep 1 adım önünde olmak ister misiniz?

E TİCARET SİTESİ

Eticaret Sitesi | Eticaret Web Design

Eticaret Sitesi | Eticaret Web Design

Sanal Mağaza Kurulumu

 

Bir e ticaret sitesinin sadece estetik görünümünün iyi olması yetmez. Tasarımın yanında, profesyonelliği ile de güven veren bir e ticaret sitesi her zaman daha iyi satış yapar ve müşteri sadakati için de önemli bir kriterdir.

Sektöre Uygun E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret paketlerimiz birçok farklı iş grubu ve sektör için özel olarak tasarlanır ve optimize edilir. Eticaret kurulum paketleri ve web tasarım çözümleri ile şirketinizi güvenle geleceğe taşıyın, eticaret siteniz ile tüm dünyaya satış yapın. Web tasarım firması olarak sadece e-ticaret sitesi tasarımı yapmakla kalmıyor aynı zamanda sizlere e-ticarette başarılı olabilmeniz danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

E ticaret sitesi kurulumu yapmak, ürünlerinizi ve markanızı doğru hedef kitlesine ulaştırmak için bize ulaşın. Profesyonel ve akıllı e ticaret paketlerimiz ile müşteri potansiyelinizi artırın.

SEO HİZMETİ

Seo | Seo Danışmanlığı | Seo Hizmeti

Seo | Seo Danışmanlığı | Seo Hizmeti

Kurumsal Seo Danışmanlığı

SEO danışmanlığı, daha çok arama motoru optimizasyonu adıyla bilinen SEO, bir web sitesinde yer alan ürün ve hizmetlerin rekabette bulunduğu web sitelerinin önünde yer alması ve arama motorlarında 1. sayfada çıkması olarak değerlendirilir. Bir web sitesi yandex, bing ve google gibi arama motorları için ne kadar iyi optimize edilirse, web sitesinde sunulan ürün ve hizmetlerin hedef kitlesine ulaşması o kadar kolay olacaktır.

SEO hizmeti veren kurum veya kişiler doğru strateji oluşturarak, kurumsal veya e- ticaret sitelerindeki ürün/hizmetlerini doğru hedef kitlesine daha kolay ulaşmasını sağlar. Localveri olarak doğal ve organik seo çalışması ile web sitenizi üst sıralara çıkartıyoruz. Profesyonel ekip ile organik SEO ve backlink çalışmasını eksiksiz bir şekilde yapıyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO danışmanlığı veren Localveri Yazılım uzman seo ekibi; web sitenizi Google SEO kurallarına uygun düzenliyor ve rakiplerinizin önünde çıkması için gerekli seo performans artış işlemlerini yapıyor. SEO çalışmaları sayesinde web siteniz Google’da en tepede çıkacak böylece hem müşteri sayınız hem de şirketinizin ciroları artacaktır.

İhtiyaçlarınızı doğru analiz ederek, SEO Stratejilerimizi bunun üzerine kurguluyoruz. Yükselme garantili SEO danışmanlığı ile en kapsamlı SEO hizmetini bizden alın.

Localveri seo uzmanı ekibi ile sektörünüzde hızlıca yükselin, yeni müşterilere kolayca ulaşın. Hemen web sitenizi analiz ettirerek sizin için en uygun fiyat teklifi alın. Hemen deneyimli seo danışmanlarımızdan ihtiyacınıza yönelik seo hizmetini alın.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Dijital Pazarlama Hizmetleri

İnternetin yoğun olarak kullanılması ve global olarak yaygınlaşmış durumda olan sosyal medya uygulamaları ile insanlara ulaşmak artık çok kolay. Doğru olarak yönetilen sosyal medya hesapları firmalara hem daha fazla müşteri hem de yüksek kazanç olarak dönmektedir. Kaliteli içerik ve görseller kullanılarak yönetilen sosyal medya hesaplarının marka bilinirliği çok daha etkili ve kalıcıdır.

Markanızın veya kişisel hesabınızın sosyal medyadaki varlığı yetersiz ve yeterince kullanıcıya ulaşmakta güçlük mü çekiyorsunuz. O halde sosyal medya hesabınız doğru yönetilmiyor.

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Tasarım | Sosyal Medya Design

Sosyal Medya Tasarım | Sosyal Medya Design

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile başarıyı yakalayın! Sosyal medya reklamları ve profeyonel sosyal medya paylaşımları ile kazancınızı artırın. Localveri sosyal medya danışmanları; firmalara, dijital dünyada daha aktif ve stratejik reklam yapmaları konusunda destek vererek, sosyal medyada daha doğru ve etkili şekilde tanıtmalarına olanak sağlar.

Firmanızın sosyal medya yönetimini uzman ekibimize bırakın. Sizin için en iyi sosyal medya stratejisini belirleyerek sosyal medya hesaplarınızı zirveye çıkartalım.

Deneyimli sosyal medya ekibimizden ihtiyacınıza yönelik sosyal medya hizmeti alın. İşinizi büyütmek ve firmanıza özel dijital pazarlama hizmeti almak için bize ulaşın.